Izlet ZAGREB

Autor: Administrator , 23. 3. 2015.

VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA

OPĆINA ČAČINCI

OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA

ČAČINCI, Trg kardinala Franje Kuharića 3

033/684-006, Fax: 033/684-166

KLASA:602-01/15-01/69

URBROJ: 2189/29-15-02

Čačinci, 23. ožujak 2015.

JAVNI POZIV
za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave za učenike trećih i četvrtih razreda

I.

Na temelju Godišnjeg plana i programa rada škole za školsku godinu 2014./2015., Školskog kurikuluma za školsku godinu 2014./2015. te članka 13. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih oblika odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN, broj: 67/14, dalje: Pravilnik) OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci upućuje javni poziv za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave.

(Dokumenti se nalaze u prilogu- kliknuti OPŠIRNIJE)

II.

Pozivaju se turističke agencije i prijevoznici koji posluju u skladu s propisima koji uređuju promet i pružanje usluga u turizmu da dostave svoje ponude prema uvjetima propisanim člankom 13. Pravilnika.

III.

Javni poziv objavljen je na mrežnim stranicama Škole na priloženim obrascima koji su sastavni dio Pravilnika.

IV.

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog na obrascu u zatvorenoj omotnici s naznakom „Javni poziv – ne otvaraj“ i brojem ponude na adresu: Osnovna škola Antuna Gustava Matoša, Čačinci, Trg kardinala Franje Kuharića 3, 33514 Čačinci.

V.

Ponuditelj se može javiti za realizaciju jedne ili više odnosno svih traženih ponuda s brojem ponude na obrascu.

VI.

U slučaju da se ponuditelj javlja na više ponuda posebne omotnice iz članka V. može dostaviti u jednoj omotnici s naznakom „Javni poziv – ne otvaraj“ s brojevima svih ponuda.

VII.

Sva pitanja vezana uz ovaj Poziv mogu se postaviti elektroničkim putem (ured@os-agmatosa-cacinci.skole.hr) ili na broj telefona 033/684-006.

VIII.

Ponude će razmatrati Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i odabira ponude imenovano od strane školske ustanove.

IX.

Rezultati odabira ponude objavljuju se na internetskim stranicama školske ustanove.

Predsjednica Povjerenstva:

Danijela Lokner