preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci

Login
Logo Škole

 

Tražilica

Anketa
Kada sam žedan/-na najradije pijem:

a) vodu

b) prirodni sok

c) gazirani sok

Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 10. 2012.

Ukupno: 73971
Ovaj mjesec: 1686
Ovaj tjedan: 235
Natjecanja
Rezultati školskih natjecanja 2013./2014.
Miroslav Hanižar / datum: 11. 2. 2014. 14:53

MATEMATIKA

Ime učenika

Razred

Broj bodova

Sara Dorinko 4. 19
Sara Grubišić 4. 11
Tin Samardžić 4. 10
Martina Križek 5. 15
Jelena Zubak 5. 8
Nikola Krmpotić 5. 7
Marin Milak 5. 5
Marta Vekić 5. 1
Fran Kolačko Šćuric 6. 19
Ana Bari 6. 14
Martina Goluska 6. 5
Marko Margetić 6. 3
Daniel Vidaković 8. 15

ENGLESKI JEZIK

Anamaria Hat 8. 32
Tea Milković 8. 17

VJERONAUČNA OLIMPIJADA

Luka Bolješić 6. 35
Luka Hat 6. 32
Tomislava Vengust 7. 31
Martina Čilag 7. 26
Fran Kolačko Šćuric 6. 24
Slaven Jarnec 7. 15

INFOKUP 2014

Ivan Vukušić 8. 10.5
Luka Bolješić 6. 7
Jakov Bolješić 6. 4

FIZIKA

Alen Lukić 8. 9

HRVATSKI JEZIK

Ines Milak 8. 62
Josipa Jambrešić 8. 59

POVIJEST

Antonio Samardžić 7. 23
Slaven Jarnec 7. 15
Ines Milak 8. 28
Anamaria Hat 8. 16
Dora Habričko 8. 10

GEOGRAFIJA

Jelena Zubak 5. 54
Marin Milak 5. 54
Matea Krsnik 5. 48
Gordana Pipek 5. 30
Ana Bari 6. 61
Fran Kolačko Šćuric 6. 59
Marko Margetić 6. 59
Luka Bolješić 6. 55
Martina Goluska 6. 54
Luka Hat 6. 49
Lea Pleša 8. 60
Anamaria Hat 8. 54
Daniel Vidaković 8. 51

 


[OPŠIRNIJE]



Pozvani učenici na županijsko natjecanje iz povijesti (8.razredi)
Administrator / datum: 21. 2. 2013. 20:31

 

Ime Prezime Ime mentora Prezime mentora Naziv škole Ostvareno mjesto Bodovi
Dijana Meščić Mario Karakašić OŠ Ivane Brlić-Mažuranić - Virovitica 1 44
Antonia Krmpotić Mario Karakašić OŠ Ivane Brlić-Mažuranić - Virovitica 2 42
Petra Marčinković Marija Knežević OŠ Ivane Brlić-Mažuranić - Orahovica 3 39
Anamarija Pecimotika Bernada Slaviček OŠ Petra Preradovića - Pitomača 4 37
Dominik Rengel Igor Mudrinić OŠ Vladimir Nazor - Virovitica 5 33
Neven Kirin Bernada Slaviček OŠ Petra Preradovića - Pitomača 6 32
Mario Lusavec Igor Mudrinić OŠ Vladimir Nazor - Virovitica 6 32
Hrvoje Bauman Mario Karakašić OŠ Ivana Gorana Kovačića - Gornje Bazje 7 31
Luka Radošević Marija Knežević OŠ Ivane Brlić-Mažuranić - Orahovica 7 31
Deni Kolačko Vjekoslav Palatinuš OŠ Antuna Gustava Matoša - Čačinci 8 30
Luka Blažević Mario Karakašić OŠ Ivane Brlić-Mažuranić - Virovitica 8 30
Valentina Šalković Marija Knežević OŠ Ivane Brlić-Mažuranić - Orahovica 8 30
Maja Rengel Ljiljanka Grbačić OŠ Petra Preradovića - Pitomača 9 28
Dominik Ivanušić Mario Karakašić OŠ Ivane Brlić-Mažuranić - Virovitica 9 28
Vanesa Sikora Marija Knežević OŠ Ivane Brlić-Mažuranić - Orahovica 10 27

[OPŠIRNIJE]



Županijsko natjecanje iz vjeronauka- Vjeronaučna olimpijada
Miroslav Hanižar / datum: 18. 2. 2013. 12:58

Osvojili smo treće mjestocheeky čestitke učenicima.yes

Rbr. Ime Prezime Razred Grad Ostvareno mjesto Bodovi
1. Antonela  Čizmarević 7.razred OŠ Virovitica 4. 58
1. Iva Marović 8. razred OŠ Virovitica 3. 69
1. Tea  Pajdak 8. razred OŠ Virovitica 1. 84
1. Barbara Udovičić 8. razred OŠ Virovitica 2. 70
2. Iva Daria Bešen 6. razred OŠ Suhopolje 2. 73
2. Anja Dumenčić 7. razred OŠ Suhopolje 3 65
2. Antonijo Martinović 6. razred OŠ Suhopolje 1. 79
2. Anamarija Bošnjak 8. razred OŠ Suhopolje 4. 61
3. Mirta  Peček 8. razred OŠ ČAČINCI 1. 76
3. Josip Som 8. razred OŠ ČAČINCI 2. 66
3. Antun Zebec 8. razred OŠ ČAČINCI 3. 63
3. Marko Bušljeta 6. razred OŠ ČAČINCI 4. 50
4. Valentina Brekalo 8. razred OŠ Nova Bukovica 2. 63
4. Anja Stjepanović 7. razred OŠ Nova Bukovica 3. 61
4. Ana Žagar 8. razred OŠ Nova Bukovica 1. 77
4. Ena  Dujak 8. razred OŠ Nova Bukovica 4. 53
5. Mario Feketija 8. razred OŠ Špišić Bukovica 2. 60
5. Martina Žagar 6. razred OŠ Špišić Bukovica 1. 68
5. Matej Marović 6. razred OŠ Špišić Bukovica 1. 65
5. Tena Pokupić 6. razred OŠ Špišić Bukovica 2. 60

[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz biologije
Miroslav Hanižar / datum: 15. 2. 2013. 15:07

 

Rbr. Ime Prezime Razred Bodovi Zaporka
1. Josipa Jambrešić 7.razred OŠ 49 12345 KLAUS
2. Anamaria Hat 7. razred OŠ 45 36095 JAI
3. Mirta Peček 8. razred OŠ 39 14399 BALADA
4. Lana Biondić 8. razred OŠ 34 33514 JERRY
5. Ana Pleić 8. razred OŠ 24 23083 ŽILE

[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz kemije
Administrator / datum: 13. 2. 2013. 22:12

 

Postignuto mjesto Ime Prezime Razred Bodovi Zaporka
1. Anamaria Hat

7.razred

35,25 36093 JAI
2.

Daniel

Vidaković 7. razred OŠ 32 99999 TEZEJ
3.

Andreja

Gojić 7. razred OŠ 31 38910 PAUK
4.

Marin

Bašek 7. razred OŠ 29 12345 ALFA
1.

Mirta

Peček 8. razred OŠ 29 14399 PREFIKS
2.

Antun

Zebec 8. razred OŠ 29 12011 UGLJIK
3.

Josip

Som 8. razred OŠ 26 19980 DUŠIK

[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz hrvatskog jezika
Administrator / datum: 10. 2. 2013. 12:46

 

Ime Prezime Ostvareno mjesto Bodovi Zaporka
Josipa  Jambrešić 1. 50 11111 VERBENA
Ines  Milak 2. 42 21901 BANANA
Tea Milković 3. 40 36912 howyesno
Anamaria Hat 4. 39 36905 NIŽISLOJ
Dora Habričko 5. 23 26275 ALIL
Mirta Peček 1. 73 14399 Prefiks
Antun Zebec 2. 68 10142 Vokativ
Matea Milovac 3. 51 22121 Sufiks

[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz povijesti
Miroslav Hanižar / datum: 7. 2. 2013. 10:58

 

Rbr. Ime Prezime Razred Bodovi Zaporka
1 Anamaria Hat

7.razred

39 36095 IVE
2 Ines Milak 7. razred OŠ 37 12345 BAKUGAN
3 Dora Habričko 7. razred OŠ 31 26275 WALKMAXX
4 Deni Kolačko 8. razred OŠ 30 99888 smoki
5 Marko Matijašec 8. razred OŠ 26 46998 MRKI

[OPŠIRNIJE]



ŠKOLSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
Miroslav Hanižar / datum: 22. 1. 2013. 21:30

 

Rbr. Ime Prezime Razred Bodovi Zaporka
1. Mirta Peček 8. razred OŠ 25 36282 ENGLISH
2. Lana Biondić 8. razred OŠ 30 12369 JERRY
3. Martina Jukić 8. razred OŠ 23 01013 FIJAKER
4. Ana  Pielić 8. razred OŠ 16 13898 LONDON
5. Matea Milovac 8. razred OŠ 25 12369 ENGLESKI

[OPŠIRNIJE]



INFOKUP 2013
Miroslav Hanižar / datum: 21. 1. 2013. 21:20

Infokup 2013

R.B.

Ime i prezime

Broj bodova

1.

Ivan Vukušić

12

2.

Daniel Vidaković

11

3.

Marko Bušljeta

4

                                                                Povjerenstvo: Svjetlana Carić

                                                                                         Jasmina Bastalić

                                                                                         Miroslav Hanižar

 


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz matematike 4.razred
Administrator / datum: 20. 1. 2013. 13:33

 

REZULTATI ŠKOLSKOG NATJECANJA IZ MATEMATIKE 2013. OSNOVNA ŠKOLA - 4. RAZRED
Redni broj Zaporka Ime učenika Prezime učenika Ime i prezime mentora S
1. 12345 PAPIGA Terezija Som Evica Medved 37
2. 22446 TIGAR Nikola Krmpotić Mirjana Sabolić 18
3. 55777 CVIJETIĆ Jelena Zubak Mirjana Sabolić 13
4. 12345 PTICA Filip Turković Evica Medved 12
5. 33514 PAS Matea Krsnik Evica Medved 11
6. 55555 RAVNALO Marko Grabovac Evica Medved 9
7. 16120 HUREM Marta Vekić Evica Medved 9
8. 63337 MEDO Martina Križek Mirjana Sabolić 7
9. 02102 FILM Marin Milak Mirjana Sabolić 5
10. 54321 NELA Tin Jusup Evica Medved 4

 

Povjerenstvo:  Suzana Jelić
  Evica Medved
  Marinela Zrinščak

[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz matematike 17.01.2013.
Administrator / datum: 18. 1. 2013. 13:30

 

5.razred
  ZADATCI
ZAPORKA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. SUM
12234 OLOVKA 1 0 3 0 0 2 0 6
28282 KIŠOBRAN 1 6 0 0 0 0 0 7
13082 KOŠARKA 5 2 3 2 0 0 0 12
12345 RAMBO 4 6 0 5 0 0 0 15
56789 ROME 5 5 0 0 0 0 0 10
 
6.razred
  ZADATCI
ZAPORKA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. SUM
20132 FANTA 0 0 2 6 0 0 0 8
27221 MIMI 0 0 1 1 3 0 0 5
12345 KUĆA 0 0 6 2 6 0 0 14
 
7.razred
  ZADATCI
ZAPORKA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. SUM
51243 VRHNJE 0 1 1 0 0 0 0 2
22499 STUP 0 0 1 0 3 0 0 4
99999 TEZEJ 1 0 1 0 0 0 7 9
 
8.razred
  ZADATCI
ZAPORKA 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. SUM
33514 ČAČINCI 0 0 0 0 1 10 0 11
13082 POSTER 0 0 0 0 1 4 0 5
26101 GUMICA 0 0 0 1 0 3 0 4
46998 MRKI 0 0 2 0 1 9 0 12

[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju