Izrada loga projekta (eTwinning)

Autor: Marija Blažević, 12. 10. 2023.

Učenici 3. razreda započeli su s radom u eTwinning projektu "Uz čitanje riječi rastu 4" s izradom vlastitog loga projekta.

Knjižničarka Marija upoznala je učenike s mogućnošću rada u digitalnom alatu Canva, a i porazgovarala je s njima o svrsi loga te razlozima njegove izrade.

Učenike je podijelila u 4 skupine po 5 učenika. Prvo su ponovili pravila rada u skupinama, a zatim prionuli zadatku. Učenici su se izmjenjivali za računalom, dogovarali su se o izgledu njihovog loga.

Nakon izrade, svaki je učenik glasovao za njemu najkreativniji logo. No nisu mogli glasovati za vlastiti.

Nakon zbrajanja glasova, dobili smo najkreativniji logo koji će se koristiti na našoj mrežnoj stranici uz postojeći logo projekta.

Na ovaj smo način zainteresirali učenike za aktivnim, kreativnim i maštovitim radom u projektu. Jedva čekamo nastaviti…

Knjižničarka:
Marija Blažević