Datum objave: 11. ožujka 2025.

Županijsko natjecanje iz kemije

Your Title Goes Here

Danas je u Katoličkoj osnovnoj školi u Virovitici održano Županijsko natjecanje iz Kemije na kojem su naši učenici postigli izvrsne rezultate.
Ogromne čestitke Anji Cuca koja je na 1. mjestu u kategoriji 7. razred.
Jednako tako čestitamo Mariji Nikšić koja je postigla 2. mjesto u kategoriji 8. razred te njenim kolegama, u istoj kategoriji, Luciji Ljutak koja je postigla 4. mjesto i Mateju Nerovčiću koji je postigao 8. mjesto.
Mentor učenicima je učitelj Velimir Tresk kojem čestitamo na ovim izvrsnim uspjesima.

Pročitajte još

Od brašna do kruha

Od brašna do kruha

Učenici 1. a razreda vole puno pričati. Vole i puno znati. Radoznali su. Svi vole kruh i različite pekarske proizvode. Priznaju da nisu razmišljali koliko vremena je potrebno za pečenje kruha. Na satima Prirode i društva i Satu razrednika razgovarali smo o namirnicama koje su nam potrebne da bismo ispekli kruh. Znaju da nam je potrebno brašno, sol, voda i kvasac (germa). Danas će naučiti još više o kruhu, vrstama brašna, mijesit će tijesto i peći kruh na tradicionalan način kako su nekad radile njihove prabake i bake.

Svečano otvorenje područnog odjela glazbene škole Milka Kelemena Slatina u Čačincima.

Svečano otvorenje područnog odjela glazbene škole Milka Kelemena Slatina u Čačincima.

U svečanom i emotivnom ozračju, danas je otvoren Područni odjel Glazbene škole Milka Kelemena Slatina u Čačincima.
Simbolično su ploču otkrili virovitičko-podravski župan Igor Andrović i ravnateljica Uprave za odgoj i obrazovanje Ministarstva znanosti, obrazovanja i mladih Vesna Šerepac, čime je i službeno započelo novo poglavlje u obrazovnom i kulturnom životu našeg mjesta.

Skip to content