Datum objave: 1. ožujka 2025.

Zagrlili smo za rijetke

Međunarodni dan rijetkih bolesti obilježava se svake godine posljednjeg dana u veljači s ciljem podizanja svijesti o izazovima s kojima se suočavaju oboljeli i njihove obitelji.

Kroz kampanju “Zagrli za rijetke” potiče se solidarnost i podrška osobama koje žive s rijetkim bolestima.

#zagrlizarijetke

Pročitajte još

Županijsko natjecanje iz fizike

Županijsko natjecanje iz fizike

Županijsko natjecanje iz fizike održano je 25. 2. 2026. u našoj školi, okupivši 20 najuspješnijih učenika osnovnih i srednjih škola iz cijele Županije. Ravnateljica škole, Kristina Krmpotić, izrazila je dobrodošlicu sudionicima natjecanja i s predsjednikom Županijskog povjerenstva, Miroslavom Hanižarom, poželjela svima mnogo sreće i uspjeha na natjecanju.

Medni doručak

Medni doručak

Učenici 3. i 4. razreda Osnovne škole Antuna Gustava Matoša Čačinci sa svojim su učiteljicama sudjelovali na „Mednom doručku“ u organizaciji Saveza udruge pčelara Virovitičko – podravske županije u sklopu Viroexpoa. Ondje su imali priliku upoznati puno o pčelama i njihovoj važnosti za cjelokupan eko sustav kao i o dobrobiti konzumiranja meda i mednih proizvoda za zdravlje organizma. Nakon kviza znanja osladili su se zdravim mednim doručkom te su dobili i prigodne poklone. Obogaćeni novim znanjem i okrijepljeni prošetali su sajmom Viroexpoa te se puni dojmova vratili u Čačince.
Razrednice: Tamara Ivić i Suzana Lekić Okrugić

Skip to content