Datum objave: 17. svibnja 2025.
Kategorija: Naslovnica

Smotra učeničkih zadruga osnovnih i srednjih škola Virovitičko- podravske županije

Your Title Goes Here

Učenička zadruga “Paun” sudjelovala na Smotri učeničkih zadruga osnovnih i srednjih škola Virovitičko-podravske županije, koja se održala u Orahovici, školi domaćinu Srednjoj školi “Stjepan Ivšić”.
Voditeljica Zadruge je učiteljica Zdenka Milobara, a sudjelovali su učenici Anja Cuca i Andrej Kolačko.
Učenici su prezentirali radove – ukrasne predmete punjene sušenim cvijetom lavande te sadnice biljaka. Na priloženim fotografijama možete uživati u prekrasnim radovima nastalim iz vrlo kreativnih ideja i spretnih ruku mentorice Zdenke Milobara, koje prenosi na naše učenike.

Pročitajte još

Solidarnost na djelu

Pozivamo vas da se uključite u akciju Crvenog križa u kojoj svake godine sudjeluje i naša škola.
U utorak, 9.12.2025., od 8:00 do 14:00 sati, prikupljat će se hrana u holu Škole.
U obzir dolazi: BRAŠNO, ŠEĆER, ULJE, SOL, TJESTENINA, RIŽA, KUKURUZNA KRUPICA, JUHA U VREĆICI, KONZERVIRANA HRANA I SL.
NE DVOJI, ZA DRUGOG IZDVOJI!
Zamjenica ravnateljice
Svjetlana Carić

Sveti Nikola

Sveti Nikola

“Mi smi djeca sretna, voljena
mi smo djeca blagoslovljena
dobri biskup sveti Nikola
zvijezda nam je vodilja.”
Učenici 1.a razreda, s učiteljicom Tatjanom Maršić, pjesmom su dozvali svetog Nikolu koji nas je sve darivao slatkim paketićima.
(I Krampusa je sobom poveo, ali taj tu posla nije imao!)

Modelirajmo, oblikujmo, gradimo, igrajmo se

Modelirajmo, oblikujmo, gradimo, igrajmo se

“Njišu se ledene grane, sve injem srebrnim tkane…”
Stihovi dječje pjesme “Zima” bile su uvodna motivacija kojom su učenici 2. a razreda aluminijskom folijom i štapićem željeli dočarati hladnoću zimskih dana i promjene u prirodi.
Ponavljanjem sadržaja Prirode i društva i uz učenje novih pojmova na satu Likovne kulture, istraživali su mogućnosti oblikovanja aluminijskom folijom i izradili “Smrznuti cvijet”.

Skip to content