Datum objave: 19. ožujka 2025.

Dan očeva, 19. ožujka

Dan očeva obilježava se na različite datume u različitim zemljama. To je dan na koji slavimo očinstvo i utjecaj očeva u društvu.

Očevi imaju posebnu ulogu u našim životima i zato je važno da imaju i poseban dan posvećen samo njima, u kojem im možemo zahvaliti i dati do znanja koliko nam znače.

Učenici 1. a razreda svojim očevima izradili su male poklone kao mali znak njihove ljubavi i zahvalnosti.

Učiteljica: Danijela Lokner

Pročitajte još

Upisi u srednje škole za školsku godinu 2025./2026.

Upisi u srednje škole za školsku godinu 2025./2026.

Upisi u srednje škole za školsku godinu 2025./2026.
Poštovani učenici i roditelji,
obavještavamo vas da su započeli upisi u srednje škole za školsku godinu 2025./2026.
Upisi se provode putem nacionalnog sustava e-Upisi te svi učenici 8. razreda mogu započeti s prijavama u sustav.
Za sva pitanja i pomoć oko prijava, učenici i roditelji se mogu obratiti razrednicima ili stručnoj službi škole.
https://srednje.e-upisi.hr

International Tea Day

International Tea Day

International Tea Day obilježava se 21. svibnja diljem svijeta pa je to bio povod i učenicima drugog razreda za organiziranje svoje male čajanke. Kako bi se što bolje pripremili za svoju malu Tea Party, učenici su prvo usvojili vokabular vezan za samu pripremu čajanke, a nakon toga otpjevali i otplesali pjesmicu ‘I’m A Little Teapot’.
Zatim nas je miris toplog čaja i slasnih keksića ujedinio oko svečanog stola gdje smo svi nazdravili za još puno ovakvih lijepih druženja.
Učiteljica: Biljana Farkaš

Skip to content