Datum objave: 30. listopada 2024.

All Hallows’ Eve

Na satu engleskog jezika učenici predmetne nastave upoznali su se sa All Hallows’ Eve koji se svake godine obilježava u Irskoj, SAD-u, Kanadi, Portoriku, Australiji i Novom Zelandu zadnjeg dana u listopadu. Učenici su pokazali svoju kreativnost i maštu izradom NO BAKE HALLOWEEN COOKIES.

U izradi kolačića najkreativniji su bili učenici 5.a, kao i učenici 7.a razreda, koji su napravili pregršt šarenih kolačića u obliku mumija, bundeva, šišmiša i ostalog. Nakon same izrade učenici su uživali u degustaciji ukusnih slastica kojima su počastili i učenike razredne nastave.

Učiteljica Biljana Farkaš

Pročitajte još

Potraga za pisanicama i uskrsna radionica

Potraga za pisanicama i uskrsna radionica

Zadnji tjedan nastave bio je u znaku Uskrsa, a osim što smo na satu hrvatskog jezika čitali uskrsne pjesme, na satu glazbene kulture ih pjevali, održali smo uskrsnu radionicu izrade uskrsnih vjenčića i uskrsnih košarica punjenih čokoladnim jajima.
U četvrtak 26.03. učiteljica je sakrila pisanice, a učenici su ih tražili, brojali i natjecali se tko je više sakupio te se na kraju zasluženo osladili.
Drago nam je što smo uljepšali predstojeći Uskrs sebi i svojim prijateljima.
Učenici 3. razreda i razrednica Tamara Ivić

Obavijest!

Obavijest!

Dragi učenici i roditelji, danas je bio posljednji dan nastave prije proljetnog odmora učenika. Praznici traju do 6. travnja te se vidimo opet 7. travnja u 8,00 sati u školskim klupama!

Čestitka 2.r

Čestitka 2.r

Zeko će za Uskrs,
donijeti nam jaja
s puno preslikača
i proljetnoga sjaja.
Za Uskrs vam želimo samo osmijehe, sunce i puno slatkih zalogajčića.
Uz pjesmu i čestitku želimo svima sretan i blagoslovljen Uskrs.
Učenici 2. a i učiteljica Danijela.

Skip to content