Rad vrtića od 25.5.2020.

Autor: Kristina Krmpotić, 22. 5. 2020. 14:07

Rad Dječjeg vrtića od dana 25.05.2020. godine

Poštovani korisnici usluga Dječjeg vrtića pri OŠ A.G. Matoša, sukladno Uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije Covid – 19 vezano za rad predškolskih ustanova i razrednu nastavu od 1. do 4. razreda te posebne razredne odjele i rad s djecom s teškoćama koja imaju pomoćnika u nastavi Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, od dana 25. svibnja 2020. godine u vrtić je omogućeno uključivanje SVE djece koji su polaznici istoga, uz pridržavanje i poštivanje općih mjera sprječavanja širenja zaraze.

Ovim putem molim Korisnike usluga koji će dovesti dijete u vrtić da se izričito pridržavaju sljedećeg:

– ne dolaziti u pratnji djeteta ako imate simptome respiratorne bolesti (povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa), ako Vam je izrečena mjera samoizolacije ili ako imate saznanja da ste zaraženi s Covid – 19,

– ne dovoditi dijete u vrtić ako dijete ima simptome respiratorne bolesti (povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa), ako ima izrečenu mjeru samoizolacije ili ako je dijete zaraženo s Covid – 19.

Sve korisnike usluga molimo za razumijevanje te da u narednom periodu djecu dovode do 8,15 sati u vrtić.

Ulaz u vrtić je organiziran na način da roditelji dovode dijete na ulazna vrata vrtića, puste dijete u hodnik, dijete pozvoni crvenim zvonom te pričekaju da odgojiteljica dođe i preuzme dijete.

Po dolasku roditelja po dijete, roditelj pokuca na prozor sobe te čeka odgojiteljicu da dovede dijete do ulaznih vrata.

Korisnici usluga koji dovode dijete u vrtić, sukladno navedenim uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, trebaju u vrtić donijeti obilježeni ruksak s opremom (rezervna odjeća) te ih predati djelatnicima vrtića koji će ih odložiti na predviđeno mjesto u vrtiću. Ruksak se u pravilu donosi petkom i ostaje u vrtiću dok god nema potrebe da se mijenja.

Molim ne stavljati djeci hranu i piće u ruksak!

Unaprijed hvala na razumijevanju!!

Kristina Krmpotić

ravnateljica

Natječaj za upis djece u vrtić u 2020./2021. pedagoškoj godini

Autor: Kristina Krmpotić, 18. 5. 2020. 11:21

Zahtjev za upis

Zahtje za produženje

Obavijest roditeljima o radu vrtića od 11.5.2020.

Autor: Kristina Krmpotić, 8. 5. 2020. 12:42

Poštovani roditelji,

na sljedećim linkovima možete pročitati obavijesti oko rada vrtića od 11.5.2020. te preuzeti izjavu/potvrdu koju ćete donijeti poslati popunjenu i skeniranu na mail vrtića (ured@os-agmatosa-cacinci.skole.hr) ili potpisati u vrtiću.

Obavijest za roditelje

Izjava/potvrda

Upute

Upute HZJZ

Preporuke za rad s djecom - MZO

Ukoliko imate dodatnih pitanja, slobodno se obratite na tel: 033/684-006.

Sretno!

Kristina Krmpotić

ravnateljica

Udžbenici 2021./2022.šk.g.