Sretan Dan učitelja!!!

Autor: Svjetlana Carić, 5. 10. 2018.

Drage naše učiteljice i učitelji i svakako naša pedagoginjo i ravnateljice!

Mi, djeca ove Škole, odlučili smo danas simbolično obilježiti završetak Dječjeg tjedna, uzeti  kratko vlast u našoj školi i produžiti veliki odmor za nekoliko minuta.

Svi zajedno želimo vam pokazati koliko ste važni u našim životima i obećati vam kako ćemo se potruditi da s osmijehom krenete u svaki novi radni dan.

Uputit ćemo vam svakom po kratku poruku i pozdrav, zato vas molimo za malo pažnje.

Kada smo kao mali u ovu školu došli i kada su krenule naše suze jer smo se po prvi puta od roditelja odvojili, one su bile tu, suze obrisale, jako se potrudile da nas u veselju s novim prijateljima sastave i zato pljeskom pozdravimo sve naše UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE.

Jako nam je drago što imamo nekoga tko nas uči da se snađemo gdje god nas život smjesti. Pozdravimo UČITELJA GEOGRAFIJE I POVIJESTI.

Kada odrastemo, da se u svakoj zemlji snađemo bez rizika, uče nas UČITELJICE ENGLESKOG I NJEMAČKOG JEZIKA.

Sjećam se dobro kako je rekla moja baka, da nas bez učenja čekaju motike, zato se potrudimo jako i pozdravimo UČITELJA MATEMATIKE.

U želji da budemo dobri i pravedni ljudi uvijek se naša pedagoginja potrudi. Ajmo veliki pljesak za PEDAGOGINJU.

Postali smo kreativni, pravi umjetnici, zato zahvaljujemo jednoj dobroj učiteljici. Uputimo pljesak UČITELJICI LIKOVNE KULTURE, da se sve do nje čuje.

Uvijek nas svojim dosjetkama nasmije, pogađate, pozdravimo UČITELJA KEMIJE I BIOLOGIJE.

Da ostanemo u formi i ne budemo bolesni, trudi se naš UČITELJ koji nam predaje TJELESNI. Molimo pljesak za njega.

Učenje nam je sigurno igra i te predmete jako vole. Za to se pobrine vrijedni učitelj naše škole. Pozdravimo UČITELJA FIZIKE, INFORMATIKE I TEHNIČKE KULTURE.

Da uvijek budemo na pravednom putu, pomažemo jedni drugima, da nitko ne osjeti što su teret i muka, uči nas UČITELJ VJERONAUKA.

Pjevamo, sviramo, plešemo, okrenemo sve na veselje, u tome nas uvijek prati naša UČITELJICA GLAZBENE KULTURE. Molimo jedan pljesak za nju.

Što su imenice i da prepoznamo glagole uče nas naše učiteljice koje sva djeca vole. Pljesak za UČITELJICE HRVATSKOGA JEZIKA.

Da budemo rukama spretni, znanjem obogaćeni i naučimo kako biti vrijedan, uči nas još učitelj jedan. Zaplješćimo ove ure našem UČITELJU TEHNIČKE KULTURE.

I, kako svaka priča ima kraj, tako i ova naša, na kraju uputimo do naše jako drage učiteljice kojoj zbog nas osmijeh ne napušta lice, pogađate, ovaj pljesak putuje do naše ravnateljice.

SRETAN DAN UČITELJA!!!!!!

Učitelje su ugodno iznenadili učenici 8.razreda uz pomoć asistentice Jasne Horvat. Hvala im.