Večer matematike

Autor: Svjetlana Carić, 11. 12. 2017.

Dana 7.12.2017. u našoj Školi održana

Večer matematike.

Večer matematike bilo je zajedničko druženje učenika, roditelja i učitelja kroz razne maštovite radionice s ciljem populariziranja matematike kod učenika. Radionice su trajale od 18.00 do 20.00 sati. Večer matematike je prvi put organizirana u našoj školi u glavnoj organizaciji Hrvatskog matematičkog društva. Za koordinaciju i pripremu aktivnosti zaslužan je učitelj matematike Siniša Milosavljević. Radionice su uz učitelja matematike vodili učitelji Tamara Ivić, Suzana Okrugić, Velimir Tresk, Danijela Lokner, Biljana Farkaš, Marija Katalinić i Dario Kruljac uz pomoć učitelja Miroslav Hanižara, Ane Sertić te ravnateljice i pedagoginje Škole.

Večeri se odazvao velik broj učenika i roditelja. Atmosfera na radionicama je bila odlična, sudionici su pokazali interes i zadovoljstvo ponuđenim aktivnostima. Na ovom primjeru druženja vidimo kako je suradnja roditelja sa Školom kao i međusobna suradnja učitelja te učenika i učitelja zbilja zadovoljavajuća te se nadamo ubrzo nekoj sličnoj akivnosti kako bi mogli ponoviti zajedničko druženje. A, želju za ponovnim druženjem izrazili su i sami roditelji.

Foto: Dragana Dropulja

Pedagoginja Svjetlana Carić