preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci

Login
Logo Škole

 

Udžbenici 2020./2021.šk.g.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 10. 2012.

Ukupno: 187255
Ovaj mjesec: 12
Ovaj tjedan: 116
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Školska kuhinja

Hrabri telefon

Korisno

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Ljestvica konačnog poretka županijskog natjecanja iz Biologije
Autor: Miroslav Hanižar, 15. 3. 2012.

 Županijsko natjecanje iz BIOLOGIJE

VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA

OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci, Trg kardinala F. Kuharića 3, 33 514 Čačinci

Razred ili kategorija natjecanja: VII. (SEDMI) razred i VIII. (OSMI) razred

 

 

 


7. razred:

 

R.b. Prezime i ime učenika Broj bodova Naziv škole Ime i prezime mentora Mjesto Br. žup.
1. BIONDIĆ LANA 54 OŠ A.G.MATOŠA ČAČINCI VELIMIR TRESK ČAČINCI 10
2. POTOČKI MATEJA 50 OŠ JOSIPA KOZARCA RUŽICA VUJIĆ SLATINA 10
3. BUBAŠ PAMELA 49 OŠ AUGUST CESAREC SANJA BARBARIĆ ŠPIŠIĆ BUKOVICA 10
4. MATIŠIĆ MIRNA 48 OŠ JOSIPA KOZARCA RUŽICA VUJIĆ SLATINA 10
5. ZAGORAC SANDRA 47 OŠ EUGENA KUMIČIĆA JASMINA KRZNARIĆ SLATINA 10
6. ŽIVKOVIĆ KATJA 46 OŠ EUGENA KUMIČIĆA JASMINA KRZNARIĆ SLATINA 10
7. PRESEČAN KRISTINA 43 OŠ PETRA PRERADOVIĆA ANDREA BOBANAC PITOMAČA 10
7. LJEKAJ KRISTINA 43 OŠ EUGENA KUMIČIĆA JASMINA KRZNARIĆ SLATINA 10
8. BAŠIĆ TINA 41 OŠ IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ MARKO JOZIĆ ORAHOVICA 10
9. KAVEDŽIĆ TAMARA 40 OŠ DAVORIN TRSTENJAK MARIJA MAJER ČAĐAVICA 10
10. ŠALGAJ MATIJA 39 OŠ VLADIMIR NAZOR  MARIJANA JENGIĆ VIROVITICA 10
10. STEINER DOMAGOJ 39 OŠ IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ MARKO JOZIĆ ORAHOVICA 10
11. CVRLJA LEA 38 OŠ AUGUST CESAREC SANJA BARBARIĆ ŠPIŠIĆ BUKOVICA 10
12. IVANDIĆ VERONIKA 34 OŠ EUGENA KUMIČIĆA JASMINA KRZNARIĆ SLATINA 10
13. TOKIĆ MONIKA 29 OŠ EUGENA KUMIČIĆA JASMINA KRZNARIĆ SLATINA 10
14. KRALJIK HELENA 26 OŠ MIKLEUŠ NADA MILKOVIĆ MIKLEUŠ 10
14. ČEREPINKO MATEA 26 OŠ VLADIMIR NAZOR  MARIJANA JENGIĆ VIROVITICA 10
             

 

8. razred:

 

R.b. Prezime i ime učenika Broj bodova Naziv škole Ime i prezime mentora Mjesto Br. žup.
1. BOBAN KRISTIJAN 59 OŠ GRADINA ANTE BEŠLIĆ GRADINA 10
2. KUTNJAK MARIN 58 OŠ VLADIMIR NAZOR LJILJANA MATULEC VIROVITICA 10
3. CUGOVČAN LUCIJA 57 OŠ PETRA PRERADOVIĆA ANA RUMEK PITOMAČA 10
4. RELATIĆ MARINA 55 OŠ JOSIPA KOZARCA  RUŽICA VUJIĆ SLATINA 10
4. ERDELJI MATEJ 55 OŠ PETRA PRERADOVIĆA ANDREA BOBANAC PITOMAČA 10
5. HRVOJIĆ VERON 54 OŠ PETRA PRERADOVIĆA ANDREA BOBANAC PITOMAČA 10
6. NOVAKOVIĆ TEA 53 OŠ PETRA PRERADOVIĆA ANA RUMEK PITOMAČA 10
6. ŠARIĆ LUCIJA 53 OŠ VLADIMIR NAZOR LJILJANA MATULEC VIROVITICA 10
7. BAJT ANDREJ 50 OŠ EUGENA KUMIČIĆA JASMINA KRZNARIĆ SLATINA 10
7. OSMANOVIĆ DAVID 50 OŠ PETRA PRERADOVIĆA ANDREA BOBANAC PITOMAČA 10
8. SMOLČIĆ ENA 48 OŠ IBM MARKO JOZIĆ ORAHOVICA 10
9. TIŠLJAR SARA 47 OŠ PETRA PRERADOVIĆA ANDREA BOBANAC PITOMAČA 10
10. KOLOVICA STELLA 46 OŠ GRADINA ANTE BEŠLIĆ GRADINA 10
11. KOŽARIĆ MARINA 45 OŠ PETRA PRERADOVIĆA ANDREA BOBANAC PITOMAČA 10
12. LILEK-HRIBAR LUKAS 39 OŠ SUHOPOLJE DRIJENKA REBRINA-KOSIĆ SUHOPOLJE 10
13. GREGURIĆ ANDREA 38 OŠ JOSIPA KOZARCA  RUŽICA VUJIĆ SLATINA 10
             
             

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju