Započela nova školska godina 2017./2018.

Autor: Svjetlana Carić, 4. 9. 2017.

Zajedno u još jednu školsku godinu!

Poštovani učenici, učitelji i roditelji,

započeli smo s radom u još jednoj školskoj godini.

Svima nama želim godinu obilježenu uspjehom, zadovoljstvom, uzajamnim poštovanjem i dobrom suradnjom, kako bi zajedno našim učenicima osigurali najbolje uvjete odgoja i obrazovanja, rasta i razvoja.

Škola je mjesto našeg zajedničkog svakodnevnog sastajanja, učenja, druženja i stvaranja te nas sve pozivam da ju takvom svakoga dana nastojimo očuvati, svojim trudom, radom i dobrom voljom.

U novu školsku godinu zakoračili smo uz prigodni program dobrodošlice novim učenicima, prvašićima, koji je pripremila učiteljica Danijela Lokner s učenicima 2.razreda.

Sve prisutne pozdravila je ravnateljica škole, gospođa Kristina Krmpotić, a pozdravom i dobrim željama za početak nove školske godine pridružili su se načelnik općine Čačinci, g. Mirko Mališ te predsjednik Školskog odbora, g. Alen Jurenac, koji su prvašiće razveselili prigodnim poklonima.

Pedagoginja, Svjetlana Carić