Predavanje djelatnika Parka prirode Papuk

Autor: Svjetlana Carić, 24. 3. 2017.

Povodom obilježavanja Svjetskog dana zaštite šuma i Svjetskog dana zaštite voda, djelatnici PP Papuk, gđa. Ivana Bulić i  g.Ivan Loner, učenicima šestog razreda su pod nastavom prirode održali edukativno predavanje na temu zaštite voda i šuma.

Učenici su učili i o akciji "Sat za planet Zemlju", koja se provodi sutra, 25. ožujka. A, svi mi koji se želimo priključiti akciji, isključit ćemo svjetla od 20.30 do 21.30 sati, kako bi, makar na simboličan način, napravili nešto za Zemlju.

Na ovu temu s učenicima je provedena kratka radionica u kojoj su učenici trebali izraditi svoj sat za našu planetu Zemlju i navesti načine na koje ju možemo zaštititi.