"Moje najdraže Valentinovo"

Autor: Svjetlana Carić, 16. 2. 2017.

Sara Grubišić:

"Moje najdraže Valentinovo"

Dan 14.2. svima nam je poznat kao dan zaljubljenih-Valentinovo. To je dan ljubavi, darivanja i iskazivanja svojih osjećaja prema simpatiji, dečku, mužu. Ja ovaj dan neću nikada zaboraviti.

Danas, 14.2., održana je zabava povodom Valentinova. Na zabavu su pozvani učenici od 1. do 8. razreda naše škole. Obavijest je išla po cijeloj školi, a mi smo svi bili ushićeni i veselili se. Za vrijeme odmora svirale su pjesme, djeca su plesala i pjevala, a mogao se vidjeti i pokoji rasplesani učitelj. Plesalo se kukunješće i "skakalo" na naše domaće pjesme.

Da se vratimo na zabavu. Počela je u 19.00 sati u veseloj atmosferi. Dvije djevojčice puštale su pjesme, a ostali su plesali i skakali od sreće. Održan je ples srca i ples s jabukama. Bilo je zanimljivo, a moram spomenuti kako smo ja i moja partnerica u plesu pobijedile. Nakon toga krenule su karaoke i prava „otimačina“ za mikrofon. Bilo je baš raznolikih izvedbi, ali smo se odlično zabavili.

Sve što je lijepo kratko traje, tako i naša zabava. Razišli smo se veseli i puni lijepih dojmova. Jedva čekam sljedeće Valentinovo.