Dan otvorenih vrata

Autor: Svjetlana Carić, 15. 6. 2016.

Dan otvorenih vrata škole

9.lipnja

U sklopu obilježavanja Dana škole otvorili smo naša vrata i pozvali sve zainteresirane da nam se pridruže u obilasku protekle školske godine, koju su učitelji zorno predočili u svojim zanimljivim prezentacijama i izlaganjima. Posjetitelji su tako mogli redom čuti što se sve odvijalo u našim razredima tijekom školske godine, razgledati školske prostore i radove učenika.

Naši su posjetitelji, zajedno s učenicima, mogli i tajno glasati za najpopularnijeg učitelja predmetne nastave u ovoj školskoj godini. A, učitelj koji je dobio najviše glasova je Velimir Tresk. Veselimo se s učiteljem! :-)

Uslijedila su sportska natjecanja i igre.

Učitelji/učiteljie su okušali svoje snage protiv učenika/učenica, u košarci. Rezultat ćemo vam ostaviti na pogađanje!

Hvala svima koji su nas posjetili!

Povjerenstvo za prebrojavanje glasova: :-)