Natjecanje iz robotike

Autor: Svjetlana Carić, 5. 5. 2016.

Učenici naše škole sudjelovali su u 1. kolu natjecanja Croatian Makers lige iz područja ROBOTIKE.

#‎CroatianMaker  #CMliga

Učenici naše škole, Martina Križek, Marin Milak, Tin Samardžić i Luka Erceg, sudjelovali su u 1. kolu natjecanja Croatian Makers lige iz područja robotike.

Domaćin natjecanja bila je OŠ Dore Pejačević u Našicama, a mentori učenicima su Dario Kruljac i Miroslav Hanižar.

"Dana 3.5.2016.godine bili smo na natjecanju iz robotike. Prije natjecanja bili smo nervozni jer nismo znali kako će natjecanje izgledati. Ipak, to je prvi put da idemo na natjecanje iz robotike. Pratili su nas učetelji Dario Kruljac i Miroslav Hanižar. Naš prvi zadatak bio je sastaviti robota kojeg smo programirali za praćenje crte, po kojoj se kretao.

Nakon natjecanja bili smo vrlo sretni i zadovoljni jer smo znali da smo za 1. natjecanje postigli odličan rezutat. Tako su i naši učitelji bili vrlo zadovoljni." - dojmove su podijelili s nama Martina i Marin.

Čestitamo našim učenicima!