Sveti Nikola u našoj školi

Autor: Hana Tepeš, 5. 12. 2014.

I ove je godine našu školu posjetio sveti Nikola i razveselio djecu brojnim darovima

Danas je Osnovnu školu Antuna Gustava Matoša posjetio sveti Nikola u pratnji strašnog Krampusa. Djeca su ga nestrpljivo dočekala pjesmicama posvećenim svetom Nikoli, igrokazima, recitacijom i plesom koje su izveli naši vrtićanci i učenici od 1. do 4. razreda. Vesela djeca svojim su nas nastupima podsjetila da očistimo svoje čizmice, a oni su to i učinili što im se na kraju isplatilo - sveti Nikola im je podijelio brojne darove. Svetog Nikolu pozdravile su i ljupke Pahuljice, koje i mi željno iščekujemo i prizivamo ovoga Božića.

Ovim putem zahvaljujemo Općini Čačinci koja je svojim doprinosom uljepšala djeci omiljeni blagdan svetog Nikole.