Učenici predmetne nastave posjetili slatinsko kino

Autor: Hana Tepeš, 13. 10. 2014.

U sklopu obilježavanja Dječjeg tjedna učenici predmetne nastave pogledali su znanstveno-fantastični film "Čuvari galaksije" u slatinskom kinu. O njihovu izletu izvijestila nas je članica Školskog uredništva Tomislava Vengust.

U sklopu obilježavanja Dječjeg tjedna učenici predmetne nastave otišli pogledali su znanstveno-fantastični film "Čuvari galaksije" u slatinskom kinu. O njihovu izletu izvijestila nas je članica Školskog uredništva Tomislava Vengust:

„Prvo smo se svi okupili u školskom dvorištu te u koloni krenuli prema čačinačkom kolodvoru. Vlak je stigao u 13:15 te smo se ukrcali u vagone. Bio je veliki doživljaj putovati vlakom jer je  nekima bio prvi put. Na kolodvor u Slatini stigli smo u 13:35 te krenuli prema kinu. Šetnja nije dugo trajala. Ušli smo u dvoranu gdje se trebao prikazivati film i prije toga dobili 3D naočale. Udobno smo se smjestili i film je započeo. Bilo je neobično i zanimljivo, film je bio pun akcijskih scena i humora, stoga se tijekom prikazivanja često mogao čuti  gromoglasan smijeh. Kada je film završio, okupili smo se ispred kina i uslikali nekoliko slika za uspomenu. Prošetali smo centrom Slatine, došli do kolodvora i pričekali vlak. Ukrcali smo se i krenuli u Čačince, gdje smo stigli oko 17 sati. Ovaj izlet dugo ćemo pamtiti jer smo mnogi po prvi puta putovali vlakom i gledali film u modernoj 3D tehnici.“

Tomislava Vengust, 8.a