preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci

Login
Logo Škole

 

Udžbenici 2020./2021.šk.g.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 10. 2012.

Ukupno: 187256
Ovaj mjesec: 13
Ovaj tjedan: 117
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Školska kuhinja

Hrabri telefon

Korisno

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsko natjecanje
Autor: Administrator , 27. 2. 2011.

 

Županijsko natjecanje iz POVIJESTI

 

Domaćin natjecanja: OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci

 

 


Ove godineje naša škola domaćin županijskog natjecanja iz nastavnog predmeta POVIJEST, koje će se održati u utorak 01.03.2011. godine.  Učenici koji će prisustvovati sljedećem natjecanju predstavljeni su u sljedećoj tablici:

LJESTVICA KONAČNOG PORETKA – 8. razredi 

 

RB

IME I PREZIME UČENIKA

ŠKOLA

MENTOR

BODOVI

1.

Dražen Manceta

OŠ I. Kumičić Slatina

Đurđica Delić

70

2.

Ivan Jelenčić

OŠ I. Kumičić Slatina

Đurđica Delić

68

3.

Katarina Čižić

OŠ IBM Orahovica

Marija Knežević

65

4.

Marko Repić

OŠ J. Kozarac Slatina

Martina Hrala Grundler

63

5.

Leo Fel

OŠ P. Preradovića Pitomača

Ljiljanka Grbačić

62

6.

Iva Cepetić

OŠ P. Preradovića Pitomača

Ljiljanka Grbačić

60

7.

Ivan Toni Vujić

OŠ I. Kumičić Slatina

Đurđica Delić

60

8.

Monika Klier

OŠ J. Kozarac Slatina

Martina Hrala Grundler

60

9.

Goran Trifunović

OŠ J. Kozarac Slatina

Martina Hrala Grundler

59

10.

Dominik Turković

OŠ A.G. Matoš Čačinci

Vjekoslav Palatinuš

57

11.

Jelena Viljevac

OŠ V. Nazor Virovitica

Vanda Viljevac

57

12.

Eva Balković

OŠ J. Kozarac Slatina

Martina Hrala Grundler

56

13.

Lara Paša

OŠ P. Preradovića Pitomača

Ljiljanka Grbačić

56

14.

Una Lovreković

OŠ P. Preradovića Pitomača

Ljiljanka Grbačić

5

LJESTVICA KONAČNOG PORETKA – 7. razredi  

 

RB

IME I PREZIME UČENIKA

ŠKOLA

MENTOR

BODOVI

1.

Ivana Miličić

OŠ I. Kumičić Slatina

Đurđica Delić

63

2.

Ena Smolčić

OŠ IBM Orahovica

Marija Knežević

60

3.

Domagoj Grundler

OŠ J. Kozarac Slatina

Martina Hrala Grundler

60

4.

Anera Babić

OŠ IBM Orahovica

Marija Knežević

57

5.

Ines Akrap

OŠ IBM Virovitica

Ankica Lovrenc

57

6.

Monika Katalenić

OŠ IBM Virovitica

Ankica Lovrenc

57

7.

Stela Poljanac

OŠ IBM Virovitica

Ankica Lovrenc

57

Želimo svim učenicima i njihovim mentorima dobrodošlicu i da učenici postignu što bolje rezultate!smiley





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju