preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci

Login
Logo Škole

 

Udžbenici 2020./2021.šk.g.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 10. 2012.

Ukupno: 187255
Ovaj mjesec: 12
Ovaj tjedan: 116
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Školska kuhinja

Hrabri telefon

Korisno

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsko natjecanje
Autor: Administrator , 27. 2. 2011.

Županijsko natjecanje iz BILOLOGIJE


Predstavljam Vam tablicu sa popisom učenika koji idu na županijsko natjecanje iz nastavnog predmeta BIOLOGIJA:

 

 _____   7. razred_____________

  (razred ili kategorija natjecanja)

 

 

Red. br.

 

Prezime i ime učenika

 

Ime škole

 

Mjesto

 

Broj županije

Prezime i ime mentora

 

Broj bodova

    

      1.

Relatić Marina

 

OŠ Josip Kozarac

 

Slatina

 

10

Ružica Vujić

51

 

2.

Miličić Ivana

 

OŠ Eugen Kumičića

 

Slatina

 

10

Brankica Safin

49

 

3.

Kiš Mario

 

OŠ Vladimir Nazor

 

Virovitica

 

10

Ljiljana Matulec

49

 

4.

Ivanac Lucija

 

OŠ Josip Kozarac

 

Slatina

 

10

Ružica Vujić

48

    

 5.

Miseta Marina

 

OŠ Vladimir Nazor

 

Virovitica

 

10

Ljiljana Matulec

48

 

6.

Šarić Lucija

 

OŠ  Vladimir Nazor

 

Virovitica

 

10

Ljiljana Matulec

48

 

7.

Lazor Denis

 

OŠ Eugen Kumičić

 

Slatina

 

10

Brankica Safin

48

 

8.

Boljevac  Kristina

  

OŠ Eugen Kumičić

Slatina

 

 

10

Brankica safin

48

    

 9.

 

Kasa Marina

 

 

OŠ Vladimir Nazor

 

Virovitica

 

10

Ljiljana Matulec

            47

 

10.

Kutnjak Marin

OŠ Vladimir Nazor

Virovitica

 

 

10

Ljiljana Matulec

47

 

11.

Stanić Luka

OŠ Eugen Kumičić

Slatina

 

10

Brankica Safin

47

     12.

Bajt Andrej

OŠ Eugen Kumičić

Slatina

 

 

10

Brankica Safin

47

    

 13.

Kožarac Marina

OŠ Petar Preradović

Pitomača

 

 

10

Andrea Bobanac

46

 

14.

Nađ Dorotea

OŠ Josip Kozarac

Slatina

 

 

10

Ružica Vujić

46

 

15.

Moslavac Monika

OŠ Vladimir Nazor

Virovitica

 

 

10

Ljiljana Matulec

45

 

16.

Rako Lucija

OŠ Vladimir Nazor

Virovitica

 

 

10

Ljiljana Matulec

45

    

 17.

Karakaš Jelena

OŠ Ivana Brlić Mažuranić

Orahovica

 

 

10

Marko Jozić

45

 

18.

Hrvojić Veron

OŠ Petar Preradović

Pitomača

 

 

10

Andrea Bobanac

45

 

19.

Cibok Sara

OŠ Eugen Kumičić

Slatina

 

 

10

Brankica safin

45

 

20.

Fotez Lucija

OŠ Josip Kozarac

Slatina

 

 

10

Ružica Vujić

45 

 

_____   8. razred_____________

 (razred ili kategorija natjecanja)

 

 

Red. br.

 

Prezime i ime učenika

 

Ime škole

 

Mjesto

 

Broj županije

Prezime i ime mentora

 

Broj bodova

    

      1.

Katalinić Sven

 

OŠ Josip Kozarac

 

Slatina

 

10

Brankica Safin

53

 

2.

Žužak Marija

OŠ Ivana Brlić Mažuranić

  

Orahovica

 

10

Jozić Marko

50

 

3.

Škiljić Stjepan

 

OŠ Josip Kozarac

 

Slatina

 

10

Brankica Safin

48

 

4.

Brtan Ana

 

OŠ Eugen Kumičić

 

Slatina

 

10

Brankica Safin

47

    

 5.

Deskar Irena

 

OŠ Petar Preradović

 

Pitomača

 

10

Andrea Bobanac

47

 

6.

Vlašiček Kristijan

OŠ  Petar Preradović

 

Pitomača

 

10

Andrea Bobanac

46

 

7.

Vidaković Bono

 

OŠ Antun Gustav Matoš

 

Čačinci

 

10

Velimit Tresk

45

 

8.

Santi Dorotea

  

OŠ Eugen Kumičić

Slatina

 

 

10

Brankica Safin

45

    

 9.

 

Gotal Elena

 

 

OŠ Suhopolje

 

Suhopolje

 

10

Boris Juhas

            44

 

10.

Sučić Dora

OŠ Petar Preradović

Pitomača

 

 

10

Andrea Bobanac

43

 

11.

Lovreković Una

OŠ Petar Preradović

Pitomača

 

10

Andrea Bobanac

43

 

12.

Matešić Nika Anđela

OŠ Antun Gustav Matoš

Čačinci

 

 

10

Velimir Tresk

43

    

 13.

Šubić Samanta

OŠ Petar Preradović

Pitomača

 

 

10

Andrea Bobanac

42

 

14.

Javor Ramona

OŠ Josip Kozarac

Slatina

 

 

10

Brankica Safin

42

 

15.

Flisar Matea

OŠ Vladimir Nazor

Virovitica

 

 

10

Ljiljana Matulec

42

 

16.

Perkec Domagoj

OŠ Vladimir Nazor

Virovitica

 

 

10

Ljiljana Matulec

42

    

 17.

Kelemen Marija

OŠ Eugen Kumičić

Slatina

 

 

10

Brankica Safin

42

 

18.

Brkljačić Domagoj

OŠ Josip Kozarac

Slatina

 

 

10

Brankica Safin

42

 

Sretno našim učenicima na natjecanju! smiley





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju