preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci

Login
Logo Škole

 

Udžbenici 2020./2021.šk.g.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 10. 2012.

Ukupno: 187255
Ovaj mjesec: 12
Ovaj tjedan: 116
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Školska kuhinja

Hrabri telefon

Korisno

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsk natjecanje iz kemije
Autor: Administrator , 18. 2. 2011.

Županijsko natjecanje iz KEMIJE


   

                                                                            7. RAZRED
Redni broj Prezime i ime učenika Broj ostvarenih bodova Naziv škole Prezime i ime mentora Mjesto Broj županije
1. Smolčić  Ena 41.25 OŠ I.B.MAŽURANIĆ Macanić  Ljiljana Orahovica 10
2. Ivanac  Lucija 39,75 OŠ J.KOZARCA Vujić  Ksenija Slatina 10
3. Rastija  Marija 38,50 OŠ E.KUMIČIĆA Avirović Gaća Rajka Slatina 10
4. Rajnović Ema 38,50 OŠ V.NAZORA Silner Kata Virovitica 10
5. Brbot  Mario 37,75 OŠ A.G.MATOŠ Tresk  Velimir Čačinci 10
6. Šarić  Lucija 37,50 OŠ V.NAZORA Silner Kata Virovitica 10
7. Deskar  Mirna 37,00 OŠ V.NAZORA Silner Kata Virovitica 10
8. Relatić  Marina 36,75 OŠ J.KOZARCA Vujić  Ksenija Slatina 10
9. Kuzmić  Mateo  36,50 OŠ E.KUMIČIĆA Avirović Gaća Rajka Slatina 10
10. Sudec  Robert 35,00 OŠ E.KUMIČIĆA Avirović Gaća Rajka Slatina 10
11. Balić  Ivan 34,00 OŠ J.KOZARCA Vujić  Ksenija Slatina 10
12. Minauf  Matea 33,50 OŠ E.KUMIČIĆA Avirović Gaća Rajka Slatina 10
13. Bajt  Andrej 33,50 OŠ E.KUMIČIĆA Avirović Gaća Rajka Slatina 10
14. Hanić  Marin 33,25 OŠ A.CESAREC Jozić  Marko Špišić Bukovica 10
15. Šušak  Morana 33,25 OŠ I.B.MAŽURANIĆ Pavlović Katica Virovitica 10
16. Jaković  Tomislav 32,75 OŠ E.KUMIČIĆA Avirović Gaća Rajka Slatina 10
17. Nađ  Dorotea 32,25 OŠ J.KOZARCA Vujić  Ksenija Slatina 10
18. Grundler  Domagoj 32,25 OŠ J.KOZARCA Vujić  Ksenija Slatina 10
19. Šimek Senna 30,75 OŠ MIKLEUŠ Vidović  Barbara Mikleuš 10
20. Biondić  Enio 30,50 OŠ I.B.MAŽURANIĆ Pavlović Katica Virovitica 10
             
             
                                                                         8. RAZRED
Redni broj Prezime i ime učenika Broj ostvarenih bodova Naziv škole Prezime i ime mentora Mjesto Broj županije
1. Vujić Ivan Toni 44,50 OŠ E.KUMIČIĆA Avirović Gaća Rajka Slatina 10
2. Rekić  Dunja 42,50 OŠ SUHOPOLJE Fett Katica Suhopolje 10
3. Perković  Kristijan 41,00 OŠ SUHOPOLJE Fett Katica Suhopolje 10
4. Vidaković  Bono 40,50 OŠ A.G.MATOŠ Tresk  Velimir Čačinci 10
5. Kožulj  Dora 39,00 OŠ SUHOPOLJE Fett Katica Suhopolje 10
6. Ciraki  Tena 39,00 OŠ V.NAZORA Silner  Kata Virovitica 10
7. Karl  Domagoj 38,50 OŠ E.KUMIČIĆA Avirović Gaća Rajka Slatina 10
8. Pavelko  Lea 37,00 OŠ I.B.MAŽURANIĆ Pavlović  Katica Virovitica 10
9. Kos  Nikolina 36,00 OŠ SUHOPOLJE Fett Katica Suhopolje 10
10. Hercigonja  Fran 36,00 OŠ I.B.MAŽURANIĆ Pavlović  Katica Virovitica 10
11. Ivić  Antun 32,00 OŠ I.B.MAŽURANIĆ Macanić  Ljiljana Orahovica 10
12. Medved  Marija 31,50 OŠ E.KUMIČIĆA Avirović Gaća Rajka Slatina 10
13. Gondi  Stjepan 31,00 OŠ V.NAZORA Silner  Kata Virovitica 10
14. Funko  Luka 30,00 OŠ V.NAZORA Silner  Kata Virovitica 10
15. Sabljak  Mirna 29,50 OŠ I.B.MAŽURANIĆ Macanić  Ljiljana Orahovica 10
16. Čiča  Lara 28,50 OŠ I.B.MAŽURANIĆ Macanić  Ljiljana Orahovica 10
17. Šutalo  Josip 27,50 OŠ I.B.MAŽURANIĆ Pavlović  Katica Virovitica 10

Sretno učenicima na županijskom natjecanju!smiley





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju