Velika akcija sakupljanja papira

Autor: Svjetlana Carić, 22. 3. 2013.

Povodom Svjetskog dana šuma u našoj školi se održala velika akcija sakupljanja starog papira. Pošto će razred koji sakupi najviše papira biti nagrađen, nastala je prava bitka za osvajanje nagrade. Cijela škola se natječe, ali pravi dvoboj se odvijao između 8.a i 7.a razreda. Na kraju je pobijedio 7.a razred sa sakupljenih 600 kg papira.

Svi znamo da je puno uništenih šuma samo radi papira. Zato smo svijesni važnosti očuvanja šuma. Brinemo o prirodi i želimo reciklirati što više takvog otpada. U dva dana sakupljeno je oko 2,5 tone papira. Sakupljanju su pomogli i naši vrijedni roditelji.