Posjet načelniku

Autor: Administrator , 9. 10. 2012.

Predstavnici razreda posjetili načelnika

Zadnji dan Dječjeg tjedna predstavnici svih razreda, zajedno s predstavnicama Društva Naša djeca Čačinci, posjetili su načelnika Općine Čačinci, Mirka Mališa.  Na početku je sastanka učenik Matej Jurkin pozdravio načelnika u ime svih članova DND-a i predstavnike svih razreda. Načelnik je potom ukratko djeci  rekao o povijesti mjesta kao i o značenju grba općine. Djeca su imala priliku iznijeti svoje mišljenje što bi oni učinili za djecu u svome mjestu da su oni načelnici. Tako je bilo prijedloga oko uređenja pješačkih i biciklističkih staza, javne rasvjete, parkova, uređenje centra mjesta, igrališta za mlađu djecu. Djeca su također naglasila kako su zadovoljna sportskim aktivnostima koje im se nude kao i sportskim terenima.  Nakon okrijepe i ugodnog razgovora svatko se vratio svome poslu, djeca na nastavu, a načelnik svojim obvezama.