Hippo 2021.

Autor: Svjetlana Carić, 14. 5. 2021.

Hippo ''English without borders'' je međunarodno natjecanje u poznavanju engleskog jezika u kojem sudjeluje oko 50 000 djece iz cijelog svijeta.

Učenike je za natjecanje pripremala nastavnica Sanja Cingel.

Učenici 6. i 8.razreda i ove godine sudjeluju u Hippo English Olympiad koju organizira Global Hippo Association. Hippo '' English without borders'' je međunarodno natjecanje u poznavanju engleskog jezika u kojem sudjeluje oko 50 000 djece iz cijelog svijeta. Učenike je za natjecanje pripremala nastavnica Sanja Cingel.

Izlučni krug održan je 23. travnja 2021. u prostorijama naše škole. Polufinalni krug je predviđen za 28. i 29. svibnja 2021. U polufinale su se plasirali Tesa Stojanović iz 6.razreda i Miko Matešić iz 8.razreda. Ostale učenice koje su sudjelovale su: Karla Knežević i Marija Pleić iz 6.razreda te Magdalena Krmpotić i Gabrijela Behin iz 8. razreda.

Svim učenicima čestitamo i zahvaljujemo na sudjelovanju!

Priloženi dokumenti:
HowtoApply_Poster.pdf (1.10 MB)