Ponosni na našu Mariju!

Autor: Kristina Krmpotić, 7. 4. 2021.

Učenica 4. razreda, Marija N., istakla se među svojim vršnjacima na ovogodišnjem županijskom natjecanju iz matematike osvojivši prvo mjesto. Natjecanje je održano 29. ožujka. Škola domaćin bila je OŠ I.B.Mažuranić iz Virovitice, ali zbog pandemije učenici su testove pisali u svojim školama. Kako se za učenike četvrtih razreda ne organizira državno natjecanje iz matematike, ovo je najviša razina koju je mogla postići.

Čestitam njezinoj mentorici, učiteljici Tatjani Maršić kao i roditeljima koji su je zajedničkim snagama pripremili za ovo natjecanje.

Mariji  čestitam na ovom uspjehu i želim da svoje sposobnosti pokaže i na budućim natjecanjima u daljnjem školovanju.

Kristina Krmpotić, prof.