Memorijal Željka Majora
Autor: Svjetlana Carić, 18. 11. 2019.

Učenici i učitelji naše škole sudjelovali su u 8. Memorijalu Željka Majora.

Učenici su ispratili hodočasnike koji su 15. 11. krenuli iz Čačinaca za Vukovar, "Stopama Željka Majora", te sudjelovali u svečanom programu koji se u Domu kulture održao u čast Željku Majoru, poginulom branitelju iz Čačinaca.

Učenike su za nastup pripremili učitelj Vjekoslav Palatinuš, koji je s učenicima Tamburaške skupine svirao i pjevao pjesmu "Domovini", i učiteljica hrvatskog jezika Kristina Krolo, koja je pripremila učenike Literarne skupine. Program je priredila i vodila pedagoginja Svjetlana Carić.

(foto: https://www.icv.hr/2019/11/u-organizaciji-uhbdvdr-orahovica-zapoceo-memorijal-u-cast-poginulog-hrvatskog-viteza-zeljka-majora/ )