Pozdrav jeseni
Autor: Svjetlana Carić, 29. 10. 2019.

Učenicima i učiteljicama razredne nastave pogodovali su topli dani tzv. babljeg ljeta koje su iskoristili za realizaciju izvanučionične nastave pod nazivom Pozdrav jeseni, a koja se održala u Humljanima.

Najbolje pročitajmo izvještaje naših učenika 3. a razreda:

Pozdrav jeseni

24.10.2019. okupili smo se u 9 sati ispred škole. Okupili smo se da bi otišli u Humljane pozdraviti jesen. Po nas su došla dva autobusa. Išli su svi učenici od 1. do 4. razreda. Kada smo došli, svi smo se smjestili i postavili deke na pod. Tamo smo igrali: nogomet, graničara, lovice i skrivača. Iz Humljana smo otišli u 11:30 sati. Autobusi su nas ostavili ispred škole i svi smo otišli svojim kućama.

Domagoj Stojanović, 3.a

Pozdrav jeseni

Dana 24. 10. 2019. u 9:00 sati ispred škole okupili su se svi učenici od prvog do četvrtog razreda. Išli smo u Humljane pozdraviti jesen. Autobusi su došli u 9:00 sati. Stigli smo u 9:15. Tamo smo prvo doručkovali, zatim smo se igrali. Kući smo krenuli u 11:30.

Matej Nerovčić, 3.a

Pozdrav jeseni

Dana 24. listopada 2019. okupila su se sva djeca od 1. do 4. razreda. Autobus nas je odvezao do Humljana. U Humljane smo došli u 9:15. Kada smo došli prvo smo doručkovali. Kasnije smo se igrali i imali smo lijepe aktivnosti. Autobus je došao po nas u 11:30 sati.

Ema Grubišić, 3.a