Uređenje školskog dvorišta
Autor: Svjetlana Carić, 7. 6. 2019.

Dugo nas je već kiša sputavala u uživanju na svježem zraku i suncu. Primijetili smo kako je i naše školsko dvorište pomalo posivilo. Stoga smo danas svi zasukali rukave i skupa s našim učiteljima dodali još malo boja našoj školi. Kao što možemo pokazati na fotografijama, izdaleka se vidi kako smo marljivim radom u tren oka promijenili izgled naše škole. Jednoličnu ogradu obojali smo bojama našeg školskog loga, ujedno i bojama naše općine, te ju sada krase zelena, žuta i bijela boja. Svi učenici sudjelovali su u radu, neki su bojali, neki čistili travu ili skupaljali lišće, kako bi dvorište, skupa s ovim suncem, zasjalo u punom sjaju.