"Za bakinim stolom"

Autor: Administrator , 31. 10. 2018.

Učenici naše škole su Dane kruha, dane zahvalnosti za plodove zemlje obilježili sudjelovanjem na manifestaciji "Za bakinim stolom" koju su organizirali OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci, TZO Čačinci, KUD Čačinci i ŠRU Klen, pod pokroviteljstvom Općine Čačinci.

Uz svoje učiteljice, učenici su nastupili u bogatom programu recitacijama, glumom, pjesmom i plesom te sudjelovali na sajmu s kolačima i prigodnim suvenirima koje su pripremili zajedno sa svojim majkama i učiteljicama.

Svjetlana Carić