Hrvatski olimpijski dan

Autor: Svjetlana Carić, 14. 9. 2017.

Obilježili smo Hrvatski olimpijski dan!

Raznim aktivnostima obilježili smo Hrvatski olimpijski dan.

Učenici su u holu škole poslušali predavanje o povijesti olimpijskih igara koje su održale učenice osmog razreda Melani Parić i Đenka Šumski.

Učenici koji polaze izvanškolsku aktivnost Kung Fu Wing Tsun, sa svojom voditeljicom Stefani Boltić, prezentirali su naučene vještine i sve nas oduševili svojim novim umijećem.

Nakon prezentacija učenici su imali razna sportska natjecanja u školskoj dvorani. Učenici razredne nastave sa svojim su se učiteljicama natjecali u štafetnim igrama, dok su učenici predmetne nastave, s učiteljem Ivicom Perkovićem, organizirali turnire u košarci i nogometu.

Učenici razredne nastave na satu likovne kulture također su izradili razne likovne radove i plakate s motivima olimpijskih igara.

Također moramo napomenuti da je nekoliko naših učenika sudjelovalo na 1. olimpijskom danu u Orahovici te da je naša učenica 3. razreda, Marta Samardžić, osvojila 1.mjesto u utrci na 800 metara. Čestitamo Marti!!!

I, na kraju, zajednička fotografija!