Završna radionica Kampanje "I ja želim čitati"

Autor: Svjetlana Carić, 12. 6. 2017.

I tako je našoj zajedničkoj priči o čitanju došao kraj, ali, samo za ovu školsku godinu.

Možemo reći kako je Kampanja "I ja želim čitati", provedena u našoj Školi, uspješno privedena kraju, s puno pozitivnih iskustava te ugodnih i korisnih druženja.

U završnoj radionici knjižničarka Marija Blažević učenike je upoznala s eLektirom. Učenike je naučila kako pristupiti sadržajima i na koji način ih koristiti.

Također je učenicima izradila letak s uputama.

Nadalje, učenici su ispunili evaluacijske upitnike te dali svoje mišljenje o aktivnostima u kojima su sudjelovali.

Za sam kraj zabavili su se s raznim "knjigovježbama" - uz pomoć knjiga razgibavali su cijelo tijelo. Eto, i to smo naučili, kako uz knjigu ostati načitan i još uz to razgiban!

Zahvaljujemo svim učenicima na aktivnom i vedrom sudjelovanju na radionicama te se nadamo kako će s njih ponijeti sama lijepa iskustva.

Knjižničarka Marija i pedagoginja Svjetlana