Otvorenje Dječjeg tjedna

Autor: Svjetlana Carić, 6. 10. 2015.

Porukama iznenađenja otvorili smo Dječji tjedan.

Sigurno su se mnogi mještani Čačinaca jučer zapitali što im je to osvanulo na kapijama, u poštanskim sandučićima, na stablima, ogradama, retrovizorima… Kakve su to šarene poruke? Nisu li možda Marsovci došli s nekom idejom? Ma ne…ništa slično! To su naši učenici zajedno sa svojim učiteljicama i učiteljima otvorili još jedan Dječji tjedan! I, opet su vas odlučili zasuti sa svojim željama, prohtjevima, zahtjevima, upozorenjima i savjetima! Sa svojim su učiteljicama izradili mnoštvo poruka odraslima na papirima ili balonima i ukrasili s njima put do centra mjesta. Tako su ih mnogi prolaznici mogli pročitati! Nadamo se da će glas naših učenika doprijeti do mnogih srdaca.

Nakon šetnje učenici su crtežima ukrasili školsko dvorište kako bi i njega počastili šarenim notama svoga djetinjstva.

Dan smo završili zajedničkim plesom i pjesmom na toplom listopadskom suncu.