Spelling Bee Competition

Autor: Svjetlana Carić, 2. 10. 2015.

Održano natjecanje u slovkanju iz engleskog jezika - Spelling Bee Competition.

Pobjednica Terezija Som,

2. mjesto Ivano Anđelić, 3.mjesto Stipe Japundžić!

Povodom Svjetskog dana jezika u našoj se školi održalo natjecanje u slovkanju -  Spelling Bee Competition. Natjecanje su organizirale učiteljice engleskog jezika Biljana Farkaš i  Sanja Cingel, a ovakvo se natjecanje u našoj školi održava po prvi puta.

Ukupno se natjecalo 11 učenika, pod budnim okom "žirija" Sanje Cingel, Andreje Prelog i Biljane Farkaš.

Učenici su u 3 natjecateljska kruga morali točno proslovkati riječi na engleskom jeziku koje su izvlačili iz kutijica. Tako je, nakon poštene borbe, Terezija Som, 7.b bila najuspješnija. Ivano Anđelić, 5.r osvojio je drugo mjesto, a Stipe Japundžić, 5.r treće mjesto. Čestitamo učenicima na sudjelovanju, trudu i postignutim mjestima.

Voditeljica natjecanja - Marta Vekić