Autor: Svjetlana Carić, 18. 6. 2021.

Skromnijim programom, ali u vrlo svečanom ozračju, obilježili smo Dan škole.

Ove godine naša škola slavi 110 godina svoga postojanja. Sa željom da nastavimo u duhu zajedništva promicati temeljne vrijednosti odgoja i obrazovanja te unaprijeđivati našu školu, svim učenicima, učiteljima i djelatnicima čestitamo Dan škole!

Čestitamo našoj školi njezin 110. rođendan i želimo joj da i dalje ponosno stoji i krasi naše Čačince, da napreduje u zajedništvu svojih učenika i djelatnika, bude ogledalo toplih ljudskih odnosa i suradnje i time primjer drugim školama.

Ujedno zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinijeli da se još jedna nastavna godina uspješno dovede kraju. Hvala našim roditeljima, hvala učiteljima, hvala prijateljima iz razreda!

Na sljedećoj poveznici zavirite u djelić ugođaja s priredbe.