Maškare 2021.

Autor: Svjetlana Carić, 16. 2. 2021.

Ono što epidemiološke mjere nikako nisu uspjele zaustaviti u našoj školi je - MAŠTA! A, nisu ni volju niti neumoran veseljački duh naših učiteljica i učenika kojim su "pokorili" i ovogodišnje maškare. Ako su maškare inače spoj veselja, humora, smijeha, šašavosti i mašte, onda se u našoj školi dogodila prava eksplozija ovih elemenata. Maškare su održane uz mjere, ali bez mjere kreativnosti u izradi i predstavljanju kostima. Uz fotografije i video možete barem malo doživjeti naše maškare.

Video je na sljedećoj poveznici:

Izdvojimo najuspješnije ovogodišnje maske:

POJEDINAČNE MASKE:

1. mjesto: Popcorn – Asi Perić uz učiteljicu Sanelu Tot

2. mjesto: Mario i Luigi - Tesa Stojanović i Marta Samardžić

3. mjesto: Afrikanka - Marija Čavić

GRUPNE MASKE:

1. mjesto: Transformeri - 4.b razred uz učiteljicu Tatjanu Maršić

2. mjesto: Čarobnjak iz Oza - 4.a razred uz učiteljicu Laticu Harauzek

3. mjesto: Emotikoni - 1. razred uz učiteljicu Danijelu Lokner

Velike čestitke svim dobitnicima nagrada te svim ostalim maskama, koje su jako otežavale izbor povjerenstvu za odabir onih najboljih. Članovi Povjerenstva bili su: ravnateljica Kristina Krmpotić, predsjednik Vijeća učenika Ilija Cingel, direktorica TZO Čačinci Ana Marunica i pedagoginja Svjetlana Carić.

Pokrovitelj Maškara je Turistička zajednica općine Čačinci.

Svjetlana Carić