Valentinovo - Natječaj za najljepše ljubavno pismo

Autor: Svjetlana Carić, 12. 2. 2021.

Povodom Valentinova, u našoj školi organizirali smo nagradni Natječaj za najljepše ljubavno pismo. Učenici su si dali truda i izradili prava ljubavna pisma, koja smo i nagradili.

Povodom Valentinova, u našoj školi organizirali smo nagradni Natječaj za najljepše ljubavno pismo. Učenici su si dali truda i izradili prava ljubavna pisma, od kojih smo nagradili sljedeća:

1.mjesto: Ema Grubišić, 4.a razred

2. mjesto: Nika Milovac, 3. razred

3. mjesto: Marlena Cahun, 2. razred

Nagrade za uloženi trud dobili su učenici: Jakov Bušljeta, 1.razred, Iris Bušljeta, 5.a razred, Lucija Ljutak, 4.a razred, Eleonora Cahun, 4.a razred, Leona Marija Lokner, 3.razred

Povjerenstvo za odabir najljepšeg pisma činili su članovi našeg Vijeća učenika: Mihovil Zebec, Toma Matešić i predsjednik Vijeća Ilija Cingel, koji su danas i uručili nagrade učenicima.

Svjetlana Carić